Przyłącz się do akcji ze mną

Blog matematyczny ‘Kinga i Matematyka” przyłączył się do akcji charytatywnej prowadzonej  przesz 21- letniego Mateusza. Jest on osobą niewidomą, absolwentem Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Od pewnego czasu prowadzi akcję pomocową dla dzieci z biednych rodzin polegającą na przekazywaniu przyborów szkolnych. Akcja ma dwa wymiary. Z jednej strony możesz zostać sponsorem i przekazać na akcję artykuły szkolne i biurowe. Na przykład zeszyty, kredki, bloki, linijki, farby, długopisy, ołówki. Można także podpowiedzieć do kogo powinna trafić pomoc. Jeśli w twoim otoczeniu znajduje się dziecko w trudnej sytuacji i trzeba mu pomóc to daj znać organizatorom akcji. Jest duża szansa, że do takiej osoby trafi pomoc w postaci darmowych przyborów szkolnych.

Osoby chcące przyłączyć się do akcji proszone są o kontakt  bezpośrednio z Mateuszem pod numerem telefonu 505-904-182 lub za pośrednictwem facebookowej strony „Darmowe gadżety szkolne”. Tutaj link:

http://www.facebook.com/darmowe.gadzety.szkolne/

Do akcji przyłączam się z radością, bo wiem jak potrzebne w szkole są cyrkle, linijki, kątomierze, ekierki. Bez nich lekcja matematyki jest niemożliwa.